اخبار

برگزاری نشست نمایندگان بانوان شهر و روستاهای کرج

برگزاری نشست نمایندگان بانوان شهر و روستاهای کرج
نشست نمایندگان بانوان شهر و روستاهای کرج در بخشداری مرکزی کرج برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، با دعوت مسچیان، بخشدار کرج، نشست نمایندگان بانوان شهر و روستاهای کرج در بخشداری مرکزی کرج برگزار گردید.
مسچیان ، در این نشست، درباب حضور فعال و اثرگذار زنان سخنانی ایراد نمود و بانوان را به تلاش برای رفع آسیبهای اجتماعی ، اعتیاد و طلاق و...فرا خواند.
در این نشست همچنین بانوان حاضر به بیان مسائل و مشکلات مبتلابه در ادارات و سازمانهای پرداختند.
خانم سودی از گلستانک از مشکلات اقتصادی و اجتماعی و لزوم دلسوزی و رسیدگی صادقانه برای کودکان و نوجوانان و نیز پدران و مادران سخن گفت .
در این نشست،خانم زنگنه نماینده بانوان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس اداره فرهنگی معاونت فرهنگی و رسانه ای این اداره کل با تاکید بر مسئولیت یکایک زنان جامعه درخواست داشت تا با مطالعه و گسترش فرهنگ کتابخوانی به نبرد فرهنگی با نادانی و بیمه کردن نسل آتی در برابر آسیبهای اجتماعی همت کنند.
وی با معرفی باشگاه های کتابخوانی از زنان حاضر در جلسه خواست تا در ادارات و مراکز محل خدمت خود و در شهر و روستاهای استان به ایجاد این باشگاه ها همت گمارده و با کمک معاونت امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان و تعامل و همیاری آن باشگاه ها را ایجاد و ساماندهی کنند.
درپایان مسچیان بخشدار کرج ،ضمن تشکر و تقدیر از سخنان کلیه بانوان ، قول همکاری و تعاملی جدی و دلسوزانه را به حاضرین داد. 
نمایندگان روستاهای دروان، آتشگاه ، گلستانک و....برای تشکیل این باشگاه ها اعلام آمادگی کردند.
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۲۰
تعداد بازدید : ۱,۲۸۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید