اخبار

نشست مسئول ارزیابی عملکرد اداره کل با کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس

نشست مسئول ارزیابی عملکرد اداره کل با کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس
حسین دهقان مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس بازدید و با کارکنان گفتگو به عمل آوردند.
 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس: در این بازدید حسین دهقان گفت: ارزیابی یکی از موضوع های مهم در هر اداره می باشد که در سه بخش ،شامل :ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات است.
دهقان گفت :بازرسی و نظارت یک فعالیت منظم و هدفدار با برنامه است تا عملکرد اداره را با قوانین، مقررات و استاندارد های تعیین شده مقایسه کند و اختلاف ها شناخته شده و نسبت به اصلاح آنها اقدام نماید.
مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اظهار داشتند: همکاری درتهیه و تدوین برنامه راهبردی و برنامه های عملیاتی سالانه کلیه واحدهای تابعه از طریق مدیریت واحد و برنامه ریزی به منظور تهیه و تدوین شاخصها و معیارهای ارزیابی و اعلام میزان تحقق اهداف برنامه و بهره وری ، تجزیه و تحلیل عملکرد واحدها، مدیران و کارمندان ازوظایف این واحد می باشد.
وی گفت:یکی دیگر ازوظایف حوزه پاسخگویی به شکایات این است که بررسی شکایات مکتوب و غیرمکتوب و  تحقیق پیرامون صحت موضوع شکایات و پیگیری تا اخذ نتیجه نهایی به منظور پاسخگویی است.
درپایان جلسه نیز کارکنان به گفتگو و راهکارهای مناسب پرداختند و از برخی مشکلات رفاهی وسرمایه انسانی مطالبی را بیان کردند.
 
۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳
تعداد بازدید : ۵۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید