اخبار

مقررات معافیت بیمه شدگان قرآنی

مقررات معافیت بیمه شدگان قرآنی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز : بیمه شدگان قرآنی که عضو صندوق اعتباری هنر می باشند در سه ماهه اول سال برابر مقررات زیر از پرداخت بیمه معاف می شوند.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ،ناصر مقدم مدیر کل با اعلام این خبر اظهار داشت : براساس نامه دریافتی از معاونت قرآن و عترت وزارت متبوع درتاریخ 99/03/24 اعضای محترم قرآنی صندوق اعتباری هنر که در سه ماهه نخست سال 99 ، فیش بیمه خود را دریافت نکرده و یا موفق به پرداخت حق بیمه خود نشده اند، حق بیمه و سرانه درمان فروردین ، اردیبهشت و خرداد آنها از سوی صندوق مستقیما به حساب سازمان تامین اجتماعی، واریز می شود.
آن دسته از اعضایی که مبادرت به دریافت فیش پرداخت از سازمان تامین اجتماعی نموده اما وجهی بابت سهم بیمه خود (به حساب سازمان تامین اجتماعی) پرداخت نکرده اند، باید برابر مبلغ درج شده در فیش دریافتی (که متناسب با ماه های تعیین شده از سوی بیمه شده متفاوت است) نسبت به پرداخت مستقیم به حساب آن سازمان ( در مهلت قانونی) اقدام نمایند. به استناد اطلاعات دریافتی از سازمان تامین اجتماعی، صندوق نسبت به استرداد حق بیمه و سرانه درمان سه ماهه اول سال به این دسته از اعضا اقدام خواهد کرد.
آن گروه از اعضایی که مبادرت به پرداخت سهم بیمه خود به حساب سازمان نموده¬اند، مقرر شد به استناد اطلاعات دریافتی از سازمان تامین اجتماعی، وجه پرداختی آنها (حق بیمه و سرانه درمان سه ماهه اول سال) در ماه های آتی به حساب شبا اعلامی از سوی عضو (که در سامانه عضویت صندوق اعلام و ثبت شده است) مسترد شود.
از آنجا که پرداخت حق بیمه سهم عضو (توسط صندوق) مختص سه ماهه اول سال جاری می باشد لذا از ابتدای تیرماه، دریافت برگ پرداخت حق بیمه و واریز آن به حساب سازمان (توسط بیمه شده) به روال عادی برگشته و بیمه شده موظف به پرداخت سهم خود در موعد قانونی اعلام شده است.
 
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۲۰
تعداد بازدید : ۲۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید