اخبار

نمایشگاه عکس"شور و شعور" و"عشق و شیدایی" عاشورا در فرهنگسرای بوستان ولایت شهرستان فردیس افتتاح شد

نمایشگاه عکس"شور و شعور" و"عشق و شیدایی" عاشورا در فرهنگسرای بوستان ولایت شهرستان فردیس افتتاح شد
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح روزپنجشنبه بیستم شهریور ماه جاری با حضور رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس و رئیس اتحادیه عکاسان و اصحاب فرهنگ و هنر در نگارخانه فرهنگسرای بوستان ولایت شهرستان فردیس افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس :این نمایشگاه ها سومین نمایشگاه عکس امیر باقری یکی از عکاسان شهرستان فردیس است با موضوع "شور وشعور"که به همراه همسرش شیما اکبری با موضوع "عشق و شیدایی" عاشورا به صورت دو نفر که با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در نگارخانه فرهنگسرای بوستان ولایت شهرستان فردیس برگزار شده است.

در این نمایشگاه که دربرگیرنده 40 قطعه عکس از لحظه های ناب و روضه های تصویری است که با مضامین حماسی، عرفانی و عاطفی سوگواران حضرت امام حسین(ع) و یارانشان در مناسب هایی چون تاسوعا و عاشورا و اربعین حسینی ثبت و ارائه شده اند.

 حمیدرضا ولیزاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس در آیین افتتاح نمایشگاه عکسهای عاشورایی گفت: هنر عکاسی می تواند در انتقال احساس و ارادت مردم به معارف عاشورایی بسیار موثر باشد.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه  را به تصویر کشیدن مراسم و آیین‌های عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) در ماه محرم و صفر و به همراه آن پویایی جریان عکاسی، ارتقای دانش بصری  گردآوری آثار ارزشمند و حضور عکاسان و علاقه‌مندان به این هنر در کنار یکدیگر بیان کرد.

خاطر نشان می شود : این نمایشگاه به مدت ده روز از ساعت 10صبح الی 13در نگارخانه فرهنگسرای بوستان ولایت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس دایر می باشد.

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۴۵
تعداد بازدید : ۱۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید