اخبار

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس از دفتر سرپرستی "نور اقتصاد ،امتیاز،تماشاگران امروز "

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس از دفتر سرپرستی "نور اقتصاد ،امتیاز،تماشاگران امروز "
حمید رضا ولیزاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس: اگر عشق و علاقه و دغدغه فرهنگی نباشد کسی دیگر به دنبال انتشار روزنامه و یا حتی هفته نامه نمی رود.
 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس : رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس در این بازدید با اشاره به اینکه مشکلات موجود در حوزه رسانه زیاد است، گفت: با حمایت دولت و وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی وام تسهیلات کرونا برای اصحاب رسانه در نظر گرفته شد تا حمایتی در این دوران صورت گرفته باشد.
وی گفت :امیدواریم در این روزهای سخت تحریم و ایام کرونایی بتوانید کار فرهنگی تان را با گسترش امید در جامعه  ادامه دهید و بــا گذر از این روزها، شاهد شکوفایی دوباره نشریات  در شهرستان و استان باشیم .
حمید رضا ولیزاده با اشاره به اینکه شاید با وجود فضای مجازی نتوان به سطح بالای توسعه در نشریات مکتوب رسید، چون بخشی از اطلاع رسانی بر عهده آن هاست، اما در این میان نمی توان به تمامی اخبار منتشر شده در فضای مجازی اســتناد کرد و هیچ رسانه ای، جای نشریات مکتوب را نخواهد گرفت.
وی در پایان اظهار داشتند : اگر عشق و علاقه و دغدغه فرهنگی نباشد کسی دیگر به دنبال انتشار روزنامه و یا حتی هفته نامه نمی رود زیرا مشکلات بسیار چه از لحاظ نرم افزاری و چه سخت افزاری در حوزه رسانه وجود دارد و هزینه هایی که امروز برای چاپ یک نشریه وجود دارد، هزینه بسیار بالایی است .  
 
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳
تعداد بازدید : ۹۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید