اخبار

برگزاری نشست مجمع مشورتی بانوان شهرستان کرج

برگزاری نشست مجمع مشورتی بانوان شهرستان کرج
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از برگزاری نشست مجمع مشورتی بانوان شهرستان کرج خبر داد
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ، نشست مجمع مشورتی بانوان شهرستان کرج در ساعت 10/30روز چهارشنبه 99/7/9 در سالن گفتگوی این اداره کل و به همت مجمع مرکزی مشورتی زنان با مدیریت خانم بیات و نائب رئیسی پروین زنگنه و دبیری خانم سمائی برگزار گردید . این جلسه بمنظور برگزاری انتخابات کمیسیون فرهنگی مجمع و با حضور 14 تن از بانوان علاقمند و توانمند در این عرصه تشکیل شد . 
علی مرادی نور معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، طی صحبت کوتاهی ضمن بر شمردن صفات سازنده ، اثر گذار و مثبت زنان فرهنگی، این جلسه را رویداد خجسته ای برای تقویت فعالیتهای فرهنگی و هنری استان البرز دانست و از حمایت و همراهی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در این موضوع خبر داد.
در ادامه دکتر دهقان هراتی، معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز بر نقش کلیدی و موثر زنان در خانواده و جامعه تاکید کرد. 
در ادامه، شورای مرکزی مشورتی بانوان با قرائت رزومه داوطلبان، نسبت به رای گیری اقدام نمود که در نتیجه آن، خانم ها ملیحه مومن پور به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی، مینا آقاسی لو به عنوان نایب رئیس و فاطمه سلیمانی به عنوان دبیر انجمن انتخاب و معرفی شدند.
 
۱۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۶
تعداد بازدید : ۱,۲۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید