اخبار

طرح پاییزه کتاب 1399 در البرز اجرا می شود.

طرح پاییزه کتاب 1399 در البرز اجرا می شود.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز: طرح پاییزه کتاب از روز دوشنبه ۵ آبان آغاز و تا پایان روز دوشنبه ۱۲ آبان اجرا خواهد بود و بر اساس طرح پاییزه کتاب هر خریدار می تواند حداکثر تا 2 میلیون ریال کتاب با 20 درصد تخفیف از کتابفروشی های طرح خریداری کند.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، علی مرادی نور معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز اظهار داشت: طرح پاییزه کتاب از روز دوشنبه ۵ آبان آغاز و تا پایان روز دوشنبه ۱۲ آبان اجرا خواهد بود و بر اساس طرح پاییزه کتاب هر خریدار می تواند حداکثر تا 2 میلیون ریال کتاب با 20 درصد تخفیف از کتابفروشی های طرح خریداری کند.
علی مرادی نور گفت: این طرح با مشارکت خانه کتاب و ادبیات ایرانیان در البرز اجرا و کتاب های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان مشمول طرح می باشند. وی در ادامه تصریح نمود که کتابهای آموزشی، کمک آموزشی، فاقد شماره شابک، دارای شابک غلط و کتابهایی که در بانک اطلاعاتی خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت نشده اند مشمول طرح نمی شوند.
جهت مشاهده فراخوان طرح پاییزه کتاب و لیست کتابفروشی های این طرح در البرز به نشانی اینترنتی خانه کتاب www.ketab.ir  مراجعه نمایید.
 
۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۷
تعداد بازدید : ۳۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید