اخبار

آغاز نام نویسی بیمه درمان تکمیلی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه

آغاز نام نویسی بیمه درمان تکمیلی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه
ناصر مقدم: ثبت نام بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه ویژه اعضای صندوق اعتباری هنر از ۲۲مهر در استان البرز، همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ناصر مقدم با اعلام این خبر افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته از سوی صندوق اعتباری هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بمنظور تکمیل زنجیره خدمات بیمه ای صندوق اعتباری هنر، ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران کل کشور و از جمله استان البرز در یک مرحله از تاریخ  22 مهر 99 تا دوم آبان 99 به مدت ۱۰ روز انجام می شود که اعضای محترم صندوق اعتباری هنر می توانند ضمن مراجعه به سایت صندوق به ‌نشانی  www.honarcredit.ir   نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
مقدم در تشریح شرایط حق بیمه مذکور گفت: اعضای صندوق اعتباری هنر صرفا با پرداخت بخشی از حق بیمه، مشمول بهره‌مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی می‌شوند و مابقی هزینه بر عهده صندوق است که از محل اعتبارات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تامین و پرداخت می گردد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: متقاضیان جدید می توانند با انتخاب یکی از طرح ها، افراد تحت تکفل خود را نیز در همان طرح ثبت نام کنند و اعضایی که در سال گذشته از خدمات بیمه تکمیلی صندوق برخوردار بودند و بیمه تکمیلی فصل تابستان آن ها از سوی صندوق تمدید شد، با پرداخت حق بیمه (سهم فرد و افراد تحت تکفل ) طرح فعلی خود، تا پایان قرارداد از مزایای بیمه تکمیلی همان طرح برخوردار می شوند.
لازم به یادآوری است؛ مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و بر اساس مقررات موضوعه، ارائه خدمات بیمه درمان تکمیلی منوط به ثبت نام در سامانه هنر کارت است.
 
 
 
۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۴
تعداد بازدید : ۳۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید