اخبار

رئیس اداره حراست فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز معرفی شد

رئیس اداره حراست فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز معرفی شد
طی حکمی از سوی مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس اداره حراست فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز معرفی شد.
 
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، قاسم خورشیدی ، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی ابلاغی محمد صفرنژاد را به عنوان رئیس اداره حراست فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز منصوب کرد.
 
در متن ابلاغ مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است:
 
جناب آقای محمد صفرنژاد
 
سلام علیکم
قطعا مسئولیت در نظام مقدس اسلامی در هر رده ای مستلزم تاسی به آرمان ها و ارزشهای والای اسلامی و اخلاقی است و با این وصف است که خدمت موجب تعالی روح و باقیات الصالحات خواهد بود .
بنابر پیشنهاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ، به موجب این ابلاغ به عنوان :
 
((رئیس اداره حراست فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ))
 
منصوب می شوید . امید است با اتکال به خداوند متعال و پیروی از ارزش های دینی و انقلابی در جهت صیانت و حراست از سرمایه های آن مدیریت به ویژه سرمایه های آن مدیریت به ویژه سرمایه های ارزشمند انسانی ، و با به کارگیری تمامی توان و تلاش مستمر بر اساس شرح وظایف اداری وفق مقررات عمل و قرین توفیق باشید .
 
گفتنی است :این حکم در نشستی توسط مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، به صفرنژاد تحویل گردید و از جلالی ، مدیر سابق حراست فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز تجلیل بعمل آمد.
 
۲ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۶
تعداد بازدید : ۴۸۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید