اخبار

رئیس انجمن موسیقی استان البرز منصوب شد

رئیس انجمن موسیقی استان البرز منصوب شد
در حکمی از سوی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران، رئیس انجمن موسیقی استان البرز، منصوب گردید.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، علی ثابت نیا طی حکمی، فرزاد حکیمی رابط را به عنوان رئیس جدید انجمن موسیقی استان البرز، منصوب نمود.
در متن حکم انتصابی از سوی مدیرعامل انجمن موسیقی ایران آمده است:
جناب آقای فرزاد حکیم رابط، نظر به مصوبه هیأت مدیره انجمن موسیقی استان البرز و به استناد بند 1 ماده 9 آیین نامه تشکیل شعب استانی انجمن موسیقی ایران، جناب عالی را تا تاریخ 1401/5/31 به عنوان " رئیس انجمن موسیقی استان البرز" منصوب نموده، امیدوارم در این دوره با هم یاری اعضای محترم هیأت مدیره و برخورداری از آراء و نظرات هنرمندان و فرهنگ دوستان استان بتوانید بیش از پیش در حمایت از موسیقی جدی و فرهنگی پرداخته و با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در جهت اعتلای سرمایه های موسیقی استان موفق باشید.
گفتنی است حکم رئیس انجمن موسیقی استان البرز، در نشستی توسط ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، به وی اعطا شد.
شایان ذکر است در این نشست ازعلی مومنیان، رئیس سابق انجمن موسیقی البرز و علی صدیقی راد، نماینده مدیرکل در انجمن موسیقی استان تقدیر شد و سیده هنگامه حسینی به عنوان نماینده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در انجمن موسیقی این استان معرفی شد. 
 
۲۲ دی ۱۳۹۹ ۱۷:۰۸
تعداد بازدید : ۱۷۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید