اخبار

سی امین جلسه شورای اطلاع رسانی استان البرز برگزار شد

سی امین جلسه شورای اطلاع رسانی استان البرز برگزار شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز: کلیه دستگاه ها تمام تلاش خود را بکار گیرند و در عرصه مدیریت افکار عمومی در راستای سیاست کلی کشور نقش آفرینی کنند.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، نورمحمد فردی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز و رییس شورای اطلاع رسانی ضمن قدردانی از اطلاع رسانی به موقع دقیق رسانه های استان گفت : کلیه دستگاه ها موظفند تمام تلاش خود را بکار گیرند و در عرصه مدیریت افکار عمومی در راستای سیاست کلی کشور نقش آفرینی کنند. 
وی در ادامه یادآور شد: شورای اطلاع رسانی هر استان موظف به پردازش و نشر اطلاعات است تا اهداف معاندین و مغرضین را خنثی و کسانی که اقدام به شایعه پراکنی و تشویش اذهان عموم می نمایند نتوانند به مقاصد شوم خود برسند.
رییس شورای اطلاع رسانی  استان البرز، در خصوص تشریح وضعیت بیماری کرونا در استان البرز گفت: همراهی وهمدلی مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری هوشمند نقش موثر در کنترل بیماری در استان البرز داشته است و همکاری مردم با مسئولین سبب کنترل بیماری کرونا شده است .
وی همچنین با اشاره به تغییر وضعیت بیماری در استان از نارنجی به زرد و آبی و رفع بخشی از محدودیت ها اشاره کرد محدودیت های منع تردد شبانه با توجه به تصمیم گیری ستاد کرونا همچنان ادامه خواهد داشت. 
فردی در خصوص فعالیت دستگاه های اجرایی اعلام نمود: در مناطق زرد ادارات با حضور دوسوم کارکنان فعالیت خود را ادامه خواهند داد .
وی یادآور شد با اعلام اینکه 51درصد شیوع بیماری ناشی از دورهمی های شبانه می باشد از مردم فهیم استان خواست تا همچنان ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری هوشمند و عدم تجمع در دورهمی های خانوادگی به روند نزولی وضعیت بیماری در استان کمک نمایند .
در ادامه ناصر مقدم مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز و دبیر شورای اطلاع رسانی استان ضمن تسلیت ایام فاطمیه از مردم فهیم استان البرز در خصوص رعایت فاصله گذاری هوشمند قدردانی نمود و اذعان داشت در صورت تداوم همکاری مردم فهیم و شریف انشالله شاهد سیر نزولی بیماری کرونا در سطح استان خواهیم بود .
وی در ادامه با توجه به نزدیک شدن به ایام دهه مبارک فجر اعلام نمود: برنامه های فرهنگی وهنری خوبی برای بزرگداشت این ایام تدارک دیده شده است. 
 
۲۲ دی ۱۳۹۹ ۱۷:۲۹
تعداد بازدید : ۷۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید