اخبار

بیانیه هیات علمی دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور در استان البرز 24 دی 1399

بیانیه هیات علمی دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور در استان البرز 24 دی 1399
هیات علمی دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور در این رویداد بیانه ای صادر نمودند.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، هیات علمی دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور در این رویداد بیانه ای صادر نمودند.

در این بیانیه آمده است:

  دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای و اطلاعاتی کشور، به اهتمام اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با حمایت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی (مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال سابق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) و با همکاری خانه مطبوعات استان البرز در تاریخ چهارشنبه 24 دی ماه 1399 در مرکز این استان برگزار شد. در این نشست مجازی، فعالان سواد رسانه ای از استان های مختلف کشور، تجربیات و ایده های خود در عرصه های گوناگون فعالیت در زمینه سوادرسانه ای و اطلاعاتی را ارائه کردند.

همچنین در این رویداد، تعدادی از اعضای هیات علمی و استادان برجسته ارتباطات و رسانه کشور، ضمن ارزیابی ارائه­ های انجام شده در دو حوزه "تجربیات" و "ایده ها" ، به گفت و گو و تبادل نظر درباره آنها پرداخته و نقاط قوت و ضعف آنها را بررسی نمودند.

پیشتر و در پی فراخوان منتشر شده از سوی دبیرخانه رویداد، بیشتر از ۵۰ فعال سواد رسانه­ای کشور برای حضور در این رویداد ثبت نام کرده بودند که از این میان 20 نفر از فعالان سواد رسانه­ای کشور نسبت به مستندسازی اقدامات خود مطابق با ضوابط و استانداردهای مد نظر دبیرخانه­ی نشست اقدام کردند و حائز شرایط حضور در نشست مذکور شدند. این ۲۰ فعال سواد رسانه­ای، مستندسازی اقدامات خود را در دو حوزه تجربه و ایده به صورت فایل های ویدئویی تصویری یا پاورپوینت ارسال کرده بودند. هیات علمی رویداد، تمام این آثار را بررسی و تجزیه و تحلیل کرده است.

هیات علمی رویداد: عبدالکریم خیامی - حمید ضیایی پرور - امیرعلی مسعودی

 

برای مشاهده متن کامل بیانیه هیات علمی دومین رویداد تجربه نگاری فعالان سواد رسانه ای کشور اینجا کلیک کنید.
۲۴ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۲۰
تعداد بازدید : ۳۸۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید