اخبار

جلسه تسهیلگران و اجرایی پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی استان البرز برگزار شد

جلسه تسهیلگران و اجرایی پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی استان البرز برگزار شد
جلسه تسهیلگران و اجرایی پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی استان البرز یک شنبه 3 اسفند 1399 با حضور نمایندگان دستگاه های فرهنگی و تعدادی از تسهیلگران برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، جلسه تسهیلگران و اجرایی پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی استان البرز ضمن تبیین مجدد اهداف و روند برگزاری این برنامه ملی و گزارشی از وضعیت فعالیت و اجرایی این برنامه در استان البرز، هماهنگی های نهایی لازم برای ثبت باشگاه های کتابخوانی پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی استان البرز صورت گرفت.
در ابتدای این جلسه محمد طاهری رئیس اداره فرهنگی معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ضمن بیان مقدمه و فعالیت های صورت گرفته جهت برگزاری پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی و تشکر از دستگاه های اجرایی مشارکت کننده و تسهیلگران اعلام کرد تسهیلگران باشگاه ها را ثبت کنند و آثار باشگاه ها را جهت ارسال به دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی و کتابخوانی ارائه نمایند. در ادامه هر یک از اعضای حاضر در جلسه موارد مور نظر را بیان کردند. 
علی مرادی نور معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز،در این جلسه ضمن جمع بندی مطالب و تقدیر از شرکت کنندگان با بیان اهمیت جایگاه کتاب و کتابخوانی و لزوم نگاه ویژه به قشر کودک و نوجوان در حوزه کتاب و کتابخوانی و همچنین تشکر از مشارکت دستگاه های اجرایی و فرهنگی استان اعلام کرد هدف این برنامه توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، ترویج فرهنگ مشارکت و خرد جمعی، همچنین رونق اقتصاد فرهنگ و کتاب در کشور است.  
علاقمندان جهت مشاهده فراخوان پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان به سامانه شبکه ترویج کتابخوانی کشور به نشانی اینترنتی http://bookpromotion.ir/  مراجعه نمایند.   
 
 
۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۴۲
تعداد بازدید : ۹۵۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید