اخبار

مراسم تجلیل از ایثارگران شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار شد

مراسم تجلیل از ایثارگران شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار شد
ناصر مقدم: تاسی به سیره شهدا و رزمندگان، گام نهادن در صراط مستقیم است.
 
 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، مراسم تجلیل از ایثارگران شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با حضور ناصر مقدم مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز و سردار رفیعی، فرمانده لشگر 10 سیدالشهدای استان البرز و در جمع ایثارگران شاغل در حوزه فرهنگ و هنر در سالن جلسات این اداره کل برگزار گردید.
ناصر مقدم در این جلسه گفت: سالهای دفاع مقدس، برگ زرین و دوران طلائی اثبات عزت و افتخار ایران اسلامی است که جوانان پاک و مخلص این مرز و بوم در دفاع از ایمان و کیان کشور، جان عزیز خویش را در طبق اخلاص نهاده و در لبیک به ندای امام راحل(ره) پای از سر نشناخته و به جبهه های حق علیه باطل شتافتند و حماسه های ماندگاری در تاریخ این سرزمین آفریدند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ابراز داشت: جوانان و مردان و زنان ما در سالهای دفاع مقدس به احسن نحو به وظیفه خود عمل کردند و امروز همه ما میراث دار و وامدار رزمندگان و ایثارگران و شهدا هستیم و به تبع آن وظیفه امروز ما در دستگاه اجرائی و حوزه فرهنگ و هنر، انجام خدمت صادقانه و خوشبین کردن مردم نسبت به کارآمدی نظام مقدس اسلامی است و هرگونه اهمال کاری در اینخصوص خیانت به خون و آرمان شهدا است و باید با تاسی به سیره شهدا و رزمندگان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، در کسب رضایت حداکثری مردم تلاش کنیم که این کار، گام نهادن در صراط مستقیم است.
مقدم افزود: تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مصداق تعظیم شعایر اسلامی است چرا که ایشان برای حفظ نظام و انقلاب، از جان عزیز خویش گذشتند و در میان ارباب رجوعها، ایثارگران عزیز باید راضی تر از سایرین از اداره خارج شوند چرا که همه ما وامدار خون شهدا و رشادتهای رزمندگان و ایثارگران هستیم.
وی ضمن ابراز خرسندی از حضور و اشتغال بیش از 46 کارمند ایثارگر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: ایثارگران شاغل در اداره کل، چشم و چراغ حوزه فرهنگ و هنر البرز هستند و باید با میدان داری و تلاش مضاعف ایشان، ارزشهای والای اسلامی و انقلابی به جامعه ساطع شود.
در این مراسم سردار رفیعی فرمانده لشگر 10 سید الشهدای استان البرز ضمن بیان خاطراتی از سالهای دفاع مقدس، به تبیین سیره سرداران و شهدای دفاع مقدس پرداخت و حوزه فرهنگ را عرصه جهاد خواند.
در پایان این مراسم، با اهدای لوح تقدیر و هدیه از ایثارگران شاغل در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز تقدیر شد.
 
۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۵:۰۴
تعداد بازدید : ۱,۰۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید