اخبار

بازدید مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه پنجمین سالانه نقاشی البرز

بازدید مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایشگاه پنجمین سالانه نقاشی البرز
هادی مظفری در بازدید از پنجمین سالانه نقاشی استان البرز از تلاشهای انجمن هنرهای تجسمی البرز قدردانی نمود.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، هادی مظفری، مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر خود به استان البرز ازنمایشگاه پنجمین سالانه نقاشی این استان دیدن کرد.
مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه این بازدید ابراز داشت: از دیدن آثار هنرمندان البرزی در نمایشگاه پنجمین سالانه نقاشی استان البرز لذت بردم. این سالانه از کیفیت و کمیت بالایی برخوردار است و البرز سرمایه های هنری ارزشمندی در خود دارد. 
در جریان این بازدید که سوم اسفند ۱۳۹۹ انجام شد ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به بیان وضعیت هنری استان پرداخت و توضیحاتی در خصوص رشد کمی و کیفی فعالیت های هنری استان طی سالهای اخیر بیان نمود.
 فرج اله عطابکی ،رئیس انجمن هنرهای تجسمی استان البرز نیز ضمن خوش آمد گویی به مهمانان از مشکلات پیش روی هنرمندان استان بخصوص در دوران محدودیت های کرونایی گفت و نبود زیرساختهای هنری مناسب را در البرز یادآور شد. 
در این بازدید ۳ ساعته محمود دهقان هراتی، معاون هنری ،سینمایی و سمعی ، بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز و جمعی از پیشکسوتان و هنرمندان البرزی نیز حضور داشتند.
 
۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۴۰
تعداد بازدید : ۱۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید