اخبار

پخش تله فیلم " پرچم عشق" از سیمای البرز

پخش تله فیلم " پرچم عشق" از سیمای البرز
تله فیلم پرچم عشق با موضوع کرونا ازصدا و سیمای مرکز البرز پخش شد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز،فیلم پرچم عشق که با نقش آفرینی وکارگردانی هنرمندان البرزی، با موضوع کرونا، تهیه و تولید شد، از شبکه استانی البرز پخش گردید.
این فیلم که با اشاره ای به روزگار پرستاران و کادردرمان، سفیدپوشانی که این روزها با اراده و روحیه مثال زدنی، رو در روی ویروس کرونا ایستاده اند و به بیماران رسیدگی می کنند، خسته اما ایستاده در میدان مبارزه با این ویروس منحوس همانند رزمندگان دوران دفاع مقدس در خط مقدم جبهه جنگ با حضور ارزشمند خود جلوه ای از ایثار و فداکاری را به منصه ظهور گذاشتند، با تلاش هنرمندان البرزی تولید شد و از شبکه استانی البرز پخش گردید.
گفتنی است این فیلم به تهیه کنندگی و کارگردانی میلاد شاهینی و نویسندگی سیما اقبالی راد و میلاد شاهینی تولید و پخش شد.
از دیگر عوامل این فیلم همچنین می توان از میلاد هریس، مدیر نورپردازی و تصویربرداری، مسعود حسینی، مدیر صدابرداری، سید سجاد میرسید، مدیر تولید، لیلا یوسفی راد، طراح چهره پردازی، میلاد شاهینی، طراح صحنه و لباس، سید محمد حامد ابطحی، مدیر تدوین ، صداگذاری و اصلاح رنگ و نور نام برد و از بازیگران می توان به مهری سادات آل آقا ، فتح الّله طاهری ، میترا شیرزاد ، محمد خوش حساب و روژینا میرسید، اشاره نمود.
شایان ذکر است خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: مهتاب مادر یک خانواده چهار نفری است که یک پسر و دختر دارد ، شغل او پرستاری است و در زمان شیوع ویروس کرونا وظایف او دو چندان شده و همزمان با آغاز ماه محرم او و خانواده اش دچار اتفاقاتی می شوند.. .
 
۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۰۳
تعداد بازدید : ۶۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید