اخبار

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ساوجبلاغ

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ساوجبلاغ
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان ساوجبلاغ در سال 1400 برگزار شد .
 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوجبلاغ، این جلسه ساعت ۱۰صبح روز چهارشنبه 29/2/1400 با حضور مدعوین و مهمانان در سالن جلسات دفتر امام جمعه محترم این شهرستان برگزار گردید.
خدارحم بابایی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ساوجبلاغ، با پیگیری مصوبات جلسه و ارائه گزارش اقدامات انجام شده به تشریح  دستور جلسه پرداختند.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین روح الله مختاری، امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی این شهرستان، با توجه به انتخابات پیش رو فراهم نمودن بستر مناسب برای حضور حداکثری مردم در انتخابات را  اولویت دستگاه های شهرستان دانستند و همچنین با توجه به اهمیت شهرستان در عرصه تولید به یکپارچگی همه دستگاه های دولتی و غیر دولتی برای مانع زدایی و پشتیبانی از ایجاد اشتغال اشاره کردند.
در ادامه جلسه مهدی مهرور فرماندار و نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی، گزارشی از اقدامات اقتصادی ،صنایع و تولیدات شهرستان ارائه نمودند و به تشکیل شورای مشورتی اشاره داشتند.
فرماندار شهرستان ساوجبلاغ ، بر لزوم جمع آوری و تدوین اطلس فرهنگی این شهرستان تاکید داشتند و با توجه به پیشینه تاریخی و میراث فرهنگی و هنری ،مساعدت و همکاری سایر ادارات را خواستار شدند .
پس از بحث و تبادل نظر اعضا جلسه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین مختاری امام جمعه محترم ساوجبلاغ ، مصوباتی با محوریت برگزاری جلسه و دعوت از سخنرانان برجسته با هدف ایجاد شور انتخاباتی و حضور حداکثری همه اقشار در انتخابات با مشارکت اصناف ،رای اولی ها ،فرهنگیان ،هنرمندان ،اصحاب رسانه ، ورزشکاران ، جوانان، بانوان ، واحدهای صنعتی ، روحانیت ،ائمه جماعات،  هیات امنای مساجد و طلاب به صورت حضوری و از طریق فضای مجازی تصویب گردید.
همچنین در ادامه ، با برگزاری مسابقه عکاسی انتخابات ویژه کودکان و نوجوانان ، مسابقه شعر انتخابات با هدف حضور حداکثری و همچنین مسابقه کتابخوانی (۲۰ گفتار انتخابات ) موافقت گردید.
 
۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۴۴
تعداد بازدید : ۱۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید