اخبار

جلسه شورای سیاست گذاری فیلم های کوتاه و بلند در استان البرز برگزار گردید.

جلسه شورای سیاست گذاری فیلم های کوتاه و بلند در استان البرز برگزار گردید.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز: فیلم نامه ها با نگاه اصلاحی مطالعه و در حد امکان در پاسخگویی به هنرمندان تسریع شود.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، جلسه شورای سیاست گذاری فیلم های کوتاه و بلند با حضور ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، محمود دهقان هراتی، معاون هنری سینمایی و سمعی و بصری این اداره کل، علی نوروزی، مسئول امور سینمایی و سعمی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  و اعضای شورای سیاست گذاری فیلم های کوتاه و بلند استان برگزار گردید. 
ناصر مقدم با اشاره به شعار سال و ضرورت عمل به آن گفت: اعضای شورای سیاست گذاری فیلم در حد امکان در پاسخگویی و مطالعه فیلم نامه ها تسریع نمایند و مطالعه فیلم نامه ها با نگاه اصلاحی باشد.
در این جلسه مقرر گردید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برای فیلم های سینمایی اقدامات لازم جهت صدور مجوز را انجام دهد و برای جلوگیری از موازی کاری به وزارتخانه محترم پیشنهاد گردد که سامانه ای طراحی شود که اگر فیلمی در استانی داوری شده است در این سامانه ثبت گردد و در استان های دیگر قابل بررسی باشد.
در ادامه اعضای شورای سیاست گذاری فیلم های کوتاه و بلند استان به تبادل نظر و گفتگو پرداختند و در انتهای این جلسه ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز احکام صادر شده برای اعضای شورای سیاست گذاری فیلم های کوتاه و بلند استان را اعطا نمود.
۹ خرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳
تعداد بازدید : ۸۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید