اخبار

رییس شورای فرهنگ عمومی نظرآباد: واقعه غدیر سند حقانیت شیعه است

رییس شورای فرهنگ عمومی نظرآباد: واقعه غدیر سند حقانیت شیعه است
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نظرآباد باحضور امام جمعه، فرماندار، فرماندهان انتظامی و سپاه و دیگر اعضای حقیقی و حقوقی برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نظرآباد: امام جمعه نظرآباد در این جلسه الگوی تمام زنان عالم را حضرت فاطمه (س) برشمرده و آموزه های بانوان جهان اسلام را نشأت گرفته از سیره زندگی ایشان دانست. حجت الاسلام موسوی همچنین بر نقش به سزای بانوان در جامعه و خانواده تاکید نمود.
رییس شورای فرهنگ عمومی نظرآباد واقعه غدیر را سند حقانیت شیعه دانسته و این واقعه عظیم و ارزشمند را روز تثبیت اسلام بیان داشت. 
وی در پایان به برنامه ریزی در خصوص فعالیت های هفته حجاب و عفاف و روز ازدواج اشاره کرده و افزود برای غدیر نیز برنامه‌های خوبی تدارک دیده شده که نیاز به هماهنگی های لازم دارد.
در ادامه فرماندار نظرآباد در خصوص اهمیت مقابله با جنگ نرم از سوی دشمن در حوزه عفاف و حجاب و ضرورت حفظ حریم زن در جامعه به عنوان یک اولویت اظهار داشت: آفت بزرگ حوزه عفاف و حجاب، تهاجم فرهنگی دشمن و تلاش مستمر آن جهت هرچه کمرنگ تر نمودن ارزش های فرهنگی دینی کشور است که می بایست با گسترش فعالیت های فرهنگی و اجرای دقیق و درست مصوبات شورای فرهنگ عمومی در مقابل توسعه ناهنجاری ها توسط دشمن ایستادگی نمود.
وی در خاتمه در تشریح گام های مقابله با جنگ نرم گفت: شناخت اقدامات دشمن در حوزه های مختلف، آسیب شناسی و بررسی راهکارهای مناسب جهت مقابله با تهاجمات موجود در راستای تدوین راهبردهای اصولی از جمله گام های اصلی این مهم هستند.
گفتنی است در ابتدای این نشست، صفری سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورا ضمن گرامی داشت مناسبت های مهم خصوصا اعیاد ماه ذی الحجه و اعلام دستور جلسه نکاتی پیرامون مصوبات قبلی مطرح نموده سپس اعضای شورا در این خصوص و اهمیت تخصیص افزایش اعتبارات بخش فرهنگی اجتماعی شهرستان گفتگو و تبادل نظر کردند.
 
۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۶
تعداد بازدید : ۲۷۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید