اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، بهمراه اعضای شورای فیلم این استان با خانواده مرحوم استاد طب نوری دیدار کرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، بهمراه اعضای شورای فیلم این استان با خانواده مرحوم استاد طب نوری دیدار کرد
مرحوم طب نوری از هنرمندان برجسته حوزه سینمای البرز بود که بواسطه عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، در این دیدار که در منزل مرحوم طب نوری برگزار شد، اظهار داشت: استاد طب نوری منشا خیر و برکت برای استان بودند و فعالیت های چشمگیری انجام دادند، ایشان شاگردان زیادی را پرورش دادند که اکثر آنها اکنون از فیلمسازان، کارگردانان و بازیگران جوان،مستعد،فعال و کوشای استان البرز هستند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در ادامه ابراز داشت: ان شاء اله شاگردان این استاد، همواره راه ایشان را ادامه دهند و نام و یادشان را همانطور که تا کنون بوده، زنده نگه دارند.
محمود دهقان هراتی، معاون هنری سینمایی و سمعی بصري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز نیز در ادامه از اخلاق حسنه و نیکوی مرحوم طب نوری یاد کرد و افزود: ایشان تعامل بسیار خوب و ارزشمندی با مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز داشتند.
اعضای شورای فیلم استان نیز در ادامه این دیدار به بیان نکته نظرات خود در مورد استاد طب نور پرداختند.
در این دیدار بنا بر پیشنهاد دوستداران و همکاران مرحوم طب نوری، مقرر شد مراسم بزرگداشتی در روز چهلم درگذشت این استاد فقید در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار گردد و این اداره کل نیز حمایت های لازم را از این مراسم بعمل آورد.
 
۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۲:۰۴
تعداد بازدید : ۴۸۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید