اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نظرآباد

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نظرآباد
در ادامه برنامه بازدید از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های البرز، ناصر مقدم از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نظرآباد بازدید بعمل آورد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم در ادامه برنامه بازدید از ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ضمن دیدار و گفتگوی صمیمی با همکاران اداره شهرستان نظرآباد، از نزدیک در جریان امور اداره و آخرین اقدامات و وضعیت فرهنگی، هنری این شهرستان قرار گرفت.
در این دیدار، سعید صفری، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نظرآباد، آخرین وضعیت و اقدامات فرهنگی - هنری شهرستان نظرآباد را تشریح نمود.
سپس مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با بیان لزوم انجام کار فرهنگی و هنری بر اساس برنامه ریزی و جلب مشارکت سایر دستگاه ها، از اهتمام و تلاش آقای صفری درخصوص مسایل مدنظر اداره کل از جمله اقدامات اداره نظرآباد درحوزه تشکیل منظم جلسات شورای فرهنگ عمومی و شورای توسعه قرآنی و نیز اقدامات این اداره درخصوص مبارزه با کرونا و تشکیل جلسات کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی نظرآباد تقدیر نمود.
ناصر مقدم با بیان ضرورت تأمین زیرساخت های مناسب و کافی برای ارائه هرچه بهتر خدمات به شهروندان و اصحاب فرهنگ و هنر بر لزوم پیگیری استقرار اداره در ساختمان اداری جدید و توسعه فعالیت های فرهنگسرائی و آموزشی تاکید کرد.
گفتنی است در این بازدید و دیدار، اسداله جعفری مشاور اجرائی مدیرکل و حسین دهقان مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگوئی به شکایات اداره کل، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز را همراهی می کردند.
 
 
۲۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۲۳
تعداد بازدید : ۶۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید