اخبار

​دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با امام جمعه چهارباغ

​دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با امام جمعه چهارباغ
ناصر مقدم: امکان تاسیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان چهارباغ فراهم شده است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم با حجت الاسلام و المسلمین محمدی امام جمعه شهرستان چهار باغ دیدار و گفتگو کرد. در این جلسه که در دفتر امام جمعه برگزار شد ناصر مقدم ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات فرهنگی صورت گرفته در این شهرستان جدید التاسیس، بر لزوم استقرار هر چه زودتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این شهرستان تاکید کرد.
وی با اشاره به ضرورت شکل گیری خدمات و فعالیت های رسمی حوزه فرهنگ و هنر و لزوم تشکیل انجمن های فرهنگی و هنری ، انجام امور اداری و استقرار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور ارائه خدمات فرهنگی و هنری به مردم شریف چهارباغ تاکید نمود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز بر لزوم ارتقاء سطح فرهنگی هنری و مذهبی این شهرستان تاکید کرد و افزود: قطعا بهره گیری از ظرفیت های حوزه فرهنگ و هنر می تواند موجب شکل گیری تحولات و اقدامات مطلوبی در حوزه فرهنگ عمومی این شهرستان گردد که بحمد الله تا کنون دفتر امام جمعه چهار باغ زحمت خدمات فرهنگی و حمایت از رویدادهای فرهنگی مذهبی این شهرستان را به عهده داشته است.
ناصر مقدم با بیان تنگناها و اقتضاهای اداری و لزوم رعایت ضوابط اداری در خصوص تاسیس دوایر دولتی در مناطق جدید التاسیس افزود: تا کنون هیچ گونه مجوزی در خصوص تاسیس یا فعالیت نمایندگی یا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان چهارباغ صادر نشده بود که بحمد الله با انجام اقدامات لازم و اخذ مجوزهای قانونی در حال حاضر این امکان برای تاسیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان جدید التاسیس چهارباغ فراهم شده است. 
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین محمدی امام جمعه محترم چهارباغ ضمن تبریک اعیاد و فرا رسیدن دهه ولایت و امامت از اقدامات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در حوزه فرهنگی و هنری استان تقدیر و تشکر نمود و با اشاره به سوابق فعالیت ها و اقدامات انجام شده در حوزه فرهنگی و مذهبی این شهرستان خواستار حمایت مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان و  تسریع در افتتاح اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان شد.
در پایان این دیدار حجت الاسلام و المسلمین محمدی امام جمعه شهرستان چهار باغ آمادگی خود را جهت کمک و حمایت از فعالیت های فرهنگی ، هنری ، مذهبی و قرآنی در گستره این شهرستان اعلام نمود.
 
۴ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۸
تعداد بازدید : ۶۸۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید