اخبار

برگزاری مجمع عمومی اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت البرز

برگزاری مجمع عمومی اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت البرز
مجمع عمومی اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت استان البرز در اردوگاه شهید رجایی و با حضور مدیران موسسات برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، مجمع عمومی اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت استان البرز با نظارت هیأت نظارت استان متشکل از نمایندگان معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اتحادیه کشوری تشکل ها و موسسات قرآنی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و سازمان تبلیغات اسلامی البرز برگزار شد.
مجمع عمومی اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت استان البرز با حضور ۵۳ موسسه از ۸۹ موسسه، در اردوگاه شهید رجایی و با حضور  مدیران موسسات برگزار گردید.
در این مجمع، رای گیری در دو بخش هیأت مدیره و بازرس انجام شد که در بخش هیئت مدیره ،جناب آقای دهقاندار با ۳۱ رای ،جناب آقای مقیم بیگی با ۲۸ رای، سرکار خانم قمی با ۲۶ رای،سرکار خانم پورمختاربا ۲۳ رای و  سرکار خانم نوفلاح با ۲۲ رای انتخاب شدند و در بخش بازرس نیز سرکار خانم ستوده با ۳۵ رای و سرکار خانم ترابی با ۳۲رای انتخاب گردیدند.
گفتنی است صحت رای گیری و انتخاب هیات مدیره و بازرس مجمع عمومی اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت استان البرز، پس از بررسی شکایات، مورد تایید هیأت نظارت قرار گرفت.
 
۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۴۷
تعداد بازدید : ۴۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید