اخبار

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به مناسبت روز ملی سینما

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز به مناسبت روز ملی سینما
ناصر مقدم با صدور پیامی 21 شهریور، روز ملی سینما را تبریک گفت.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ، با صدور پیامی 21 شهریور، روز ملی سینما را تبریک گفت.
در این پیام آمده است: بی شک، هنر یکی از مهمترین و رساترین رسانه ها در برون داد عواطف بشری است و در این میان سینما با تمام اجزای تشکیل دهنده‌اش به دفاع از انسانیت برخواسته است که در شکل گیری گفتمان جهانی، تصویری روشن از آرمان ها و مطالبات جامعه دارد. در دنیای رنگارنگ امروز که هر لحظه اش تولد صنعتی را نوید می دهد هنوز هم صنعت سینما پرچم دار جهان تصویر است.
سینما هنری است که در عمر صد و بیست ساله اش توانسته است از یک صنعت فراتر رود بدان گونه که افکار و احساسات بشری را به شیواترین بیان منعکس کند و در سیر تکاملی خود میراثی ماندگار و انسانی از زیست ملل مختلف ثبت نماید. امید که این روز سرآغازی برای آفرینشگری همه دوستداران سینما باشد.
روز ملی سینما، بهانه و فرصت مناسبی برای تقدیر و تکریم از تمامی هنرمندان، تلاشگران و فعالان این عرصه و خانواده بزرگ سینمای ایران و به همین مناسبت یادی می کنیم از اساتید فقید عرصه سینمای البرز، مرحوم استاد طب نوری، مرحوم استاد سعیدی و مرحوم استاد کاوه فرزانه که در این عرصه، تلاش های وافری در استان داشتند و منشا برکات و پیشرفت های ارزنده ای در صنعت سینمای کشور و استان بودند.
برای تمامی علاقه‌مندان به هنر هفتم، آرزوی موفقیت روزافزون می‌نمایم.
 
 
 
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۴۲
تعداد بازدید : ۲۵۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید