اخبار

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از چاپخانه های استان

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از چاپخانه های استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، به مناسبت روز ملی صنعت چاپ از برخی چاپخانه‌های استان بازدید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، ناصر مقدم به اتفاق منصور جوادی رئیس اتحادیه چاپ کرج و هیات همراه به مناسبت روز ملی صنعت چاپ از چند چاپخانه استان بازدید نموده و ضمن تبریک روز صنعت چاپ به همه زحمت کشان و پیش کسوتان این عرصه گفت: امیداورم زنجیره صنعت چاپ که یک زنجیره سود آور و پراشتغال است، در سطح استان به درستی سامان یابد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز اظهار داشت: با توجه با این که 11 شهریور ماه امسال روز ملی صنعت چاپ به دلیل مصادف شدن با ماه محرم و همچنین شیوع موج جدید بیماری کرونا برنامه ای در شأن تلاشگران عرصه چاپ در استان برگزار نشد بر آن شدیم تا ضمن بازدید از واحدهای چاپخانه استان به صورت حضوری در محل چاپخانه از تلاش شما عزیزان قدردانی به عمل آید.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در این بازدیدها از نزدیک فعالیت ها و مشکلات این واحدها را بررسی نمود.
این بازدیدها از چاپخانه های فرهنگ، افراز و آبرنگ نو صورت گرفت که باقر قربانی معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل ، محمد طاهری رئیس اداره فرهنگی و عباس عزیزنیا کارشناس چاپ اداره کل نیز مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز را همراهی کردند. 
شایان ذکر است هر ساله به مناسبت 11 شهریور روز ملی صنعت چاپ مراسم گرامیداشت این روز برگزار می شد که امسال این مراسم به دلیل شرایط قرمز کرونایی به ایام آتی موکول شد و طبق برنامه ریزی صورت گرفته، ان شااله در ماه مهر برگزار خواهد شد.  
 
۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۴۹
تعداد بازدید : ۶۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید