اخبار

سی و نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان البرز برگزار شد

سی و نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان البرز برگزار شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز: با عنایت به وضعیت موج پنجم شیوع کرونا و شرایط اقتصادی رسانه ها و مسئولین پیش از پیش موجبات آرامش جو روانی عموم جامعه را مدنظر قرار دهند.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، نورمحمد فردی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز و رییس شورای اطلاع رسانی استان البرز در سی و نهمین جلسه شورای اطلاع رسانی البرز ، درخصوص ایجاد آرامش در فضای رسانه ای استان اظهار داشت: با عنایت به وضعیت موج پنجم شیوع کرونا و شرایط اقتصادی رسانه ها و مسئولین بیش از پیش، موجبات آرامش جو روانی عموم جامعه را مدنظر قرار دهند و با اظهارات غیر تخصصی و غیر مسئولانه ناامنی روانی ایجاد نکنند.
 
فردی در ادامه از رسانه ها و خبرگزاری های استان خواست با تولید محتوای مناسب موجبات ایجاد فضای امن روانی جامعه را فراهم سازند که احساس امنیت و آرامش سبب نشاط اجتماعی در جامعه خواهد شد.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در ادامه گفت: شیوع سویه های جدید کرونا در جهان باعث نگرانی مردم شده چنانچه تزریق واکسن و رعایت پروتکل های بهداشتی انجام پذیرد جامعه ایمن خواهد شد. 
 
رییس شورای اطلاع رسانی استان البرز، در ادامه یادآور شد مراسم اربعین امسال اعزام زائران فقط بصورت هوایی انجام خواهد شد.
وی با اشاره به اهم مسایل استان و پیگیری مسوولین در خصوص رفع مشکلات گفت:
با تلاش مسولین و مدیریت خوب استاندار محترم، وضعیت کرونایی استان بطور مداوم رصد و کنترل شده است و همچنین توجه به رفع مشکلات مردم و پیگیری امور خانواده معظم شهدا و ایثارگران، همواره مدنظر و توجه استاندار محترم بوده بصورتیکه جناب اقای دکتر شهبازی در چند ماه اخیر بالغ بر ۵۴۱ بازید با مردم و خانواده های شهدا داشته اند و سرکشی به صورت میدانی از شهرستانها صورت گرفته که منجر به نتایج ارزشمندی در بخشهای عمرانی اقتصادی اجتماعی و ... حاصل شده و اخرین وضعیت امنیتی سیاسی - اقتصادی استان نیز بصورت مستمر، با حضور استاندار محترم و معاونین و فرمانداران شهرستانهای استان،  مورد بررسی قرار گرفته و میگیرد.
 
در ادامه ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و دبیر شورای اطلاع رسانی این استان ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره امام و شهدا بیان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با همت خانه مطبوعات و هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز تزریق دو نوبت واکسن خبرنگاران را به انجام رساند.
مقدم ضمن قدردانی از زحمات دانشگاه علوم پزشکی اظهار امیدواری کرد: همچنانکه البرز در تزریق واکسن اهالی رسانه جز اولین ها در کشور بود، نسبت به تزریق واکسن اصحاب فرهنگ و هنر نیز پیشقدم شده و تسریع گردد.
۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۲۲:۱۱
تعداد بازدید : ۳۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید