اخبار

افتتاح نمایشگاه نقاشی بمناسبت هفته کودک

افتتاح نمایشگاه نقاشی بمناسبت هفته کودک
معاون هنری،سینمائی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، از افتتاح نمایشگاه نقاشی کودک در شهر کمالشر خبر داد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ، محمود دهقان هراتی در تشریح این خبر گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته کودک، (۱۶ لغایت ۲۱ مهر) و با همت آموزشگاه تجسمی دریا نمایشگاه آثار برتر رشته نقاشی در فضای آموزشی آموزشگاه دریا واقع در کمالشهر برپا شده و در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.
معاون هنری، سینمائی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با اشاره به تأثیرات ماندگار انس با هنر از دوران کودکی گفت: آشنائی کودکان و نوجوانان با رشته های هنری، علاوه بر آنکه زمینه بهتری برای آموزش و فراگیری هنر را در ایشان ایجاد می کند موجب می شود تا انس و علاقه با هنر، ماندگاری بیشتری را در ذهن و روح هنرجویان ایجاد کند و طبعاً در روند تربیت و شکل گیری شخصیت والای ایشان تأثیرات ارزنده ای برجای خواهد گذاشت لذا از والدین گرامی درخواست می کنم که فرزندان خود را از سنین کودکی و نوجوانی با رشته های هنری آشنا نمایند و تنگناهای اقتصادی امروزه، موجب کم توجهی ایشان به  پرورش استعدادهای فرزندان نگردد.
گفتنی است این نمایشگاه در آدرس:  کمالشهر – خیابان امام خمینی – نبش میعاد 1/21 آموزشگاه دریا ، پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان می باشد.
 
۲۰ مهر ۱۴۰۰ ۱۴:۰۹
تعداد بازدید : ۳۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید