اخبار

برگزاری مراسم عصر شعر سردار مقاومت و رونمایی از کتاب های خاکریز واژه ها و سردار مقاومت در البرز

برگزاری مراسم عصر شعر سردار مقاومت و رونمایی از کتاب های خاکریز واژه ها و سردار مقاومت در البرز
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز: گردآوری و چاپ ۳ عنوان کتاب که 2 عنوان از اشعار شاعران استان با موضوع دفاع مقدس، مقاومت و سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یک عنوان کتاب منتخب اشعار شاعران استان از اقدامات ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز در سال 1400 است.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم، در مراسم عصر شعر سردار مقاومت و رونمایی از کتاب های خاکریز واژه ها و سردار مقاومت، اظهار داشت: گردآوری و چاپ اشعار شاعران استان با موضوع دفاع مقدس، مقاومت و سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از اقدامات ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز در سال 1400 بود که گامی مهم در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه مقاومت و ماندگار شدن آثار ادبی در زمینه دفاع مقدس و مقاومت و سردار دلها حاج قاسم سلیمانی محسوب می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ضمن بیان مطالبی پیرامون ویژگی های شخصیتی و عملکردی سردار سلیمانی و ذکر اهمیت گردآوری و چاپ آثار شاعران استان و اقدام ویژه اداره کل در سال 1400 با چاپ 3 کتاب در این خصوص، از مهدی شورگشتی دبیر انجمن ادبی اتاق آبی البرز و بهناز علیمحمدی دبیر انجمن ادبی شهرود تقدیر کرد.
مراسم عصر شعر سردار مقاومت و رونمایی از کتاب های خاکریز واژه ها و سردار مقاومت که منتخبی از اشعار شاعران استان البرز پیرامون دفاع مقدس، مقاومت و سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است، روز سه شنبه 14 دی 1400 در سالن جلسات گفتگوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار شد. 
در این مراسم شاعران به شعرخوانی پرداختند و در ادامه از کتاب های خاکریز واژه ها و سردار مقاومت با حضور شاعران و دبیران انجمن های ادبی حاضر در مراسم رونمایی شد.
گفتنی است کتاب "خاکریز واژه ها" منتخبی از اشعار شاعران استان البرز با موضوع دفاع مقدس و مقاومت می باشد که توسط مهدی شورگشتی دبیر انجمن ادبی اتاق آبی البرز و بهناز علیمحمدی دبیر انجمن ادبی شهرود با حمایت مادی و معنوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گردآوری و چاپ شده است. 
همچنین کتاب "سردار مقاومت"منتخبی از اشعار شاعران استان البرز در خصوص سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی می باشد که توسط بهناز علیمحمدی دبیر انجمن ادبی شهرود گردآوری و با حمایت مادی و معنوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز چاپ شده است. 
 
۱۵ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۱۰
تعداد بازدید : ۵۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید