اخبار

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران برگزار می شود

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز: برنامه های مرتبط و متنوعی در استان و همزمان با برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب، برگزار می شود.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، ناصر مقدم ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن‌ آغاز می‌شود و تا دهم بهمن 1400‌ به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب از این ‌نمایشگاه مجازی می‌توانند به نشانی ketab.ir  مراجعه کنند.
وی افزود: همزمان با برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب کارگاه های آموزشی شعر و داستان و کتاب و کتابخوانی؛ مسابقه کتابخوانی نسیم هدایت؛ عصر کتاب البرز؛ جشنواره همیاران کتاب، همراهان قلم؛ رونمایی و نقد کتاب در استان البرز برگزار می شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های خانه کتاب و ادبیات ایران به مناسبت دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اجرای "پویش ملی نذر کتاب" با هدف رساندن کتاب به علاقمندانی است که امکان خرید کتاب ندارند، می باشد که خیرین محترم فرهنگی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشارکت در این پویش ملی به نشانی ketab.ir مراجعه کنند.
جهت مشاهده فراخوان برگزاری پویش ملی نذر کتاب اینجا کلیک کنید.
 
۲۳ دی ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲
تعداد بازدید : ۵۶۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید