اسامی برگزیدگان اولین جشنواره مطبوعات و رسانه های البرز
نخستین جشنواره برگزیدگان مطبوعات و اهالی رسانه استان البرز با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد .
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ، مراسم  اختتامیه نخستین جشنواره برگزیدگان مطبوعات و اهالی رسانه استان البرز با حضور معاون وزیر ارشاد، استاندار البرز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، تنی چند از مسئولان و اهالی حوزه خبر و رسانه استان شامگاه شنبه 18 مردادماه در سالن سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در کرج برگزار شد.
در بخش تیتر، المیرا اگیر از خبرگزاری ایسنا موفق به کسب رتبه سوم شد. هیئت داوران در این بخش هیچ اثری را حائز رتبه های اول و دوم ندانست.
در بخش خبر نوشین طهماسبی از خبرگزاری ایرنا رتبه سوم را کسب کرد.  هیئت داوران در این بخش هیچ اثری را حائز رتبه های اول و دوم ندانست.
در بخش مصاحبه نفر اول مهدی جابری از خبرگزاری تسنیم؛ نفر دوم (به طور مشترک) به محمد کورانی و زهرا کورانی از نشریه البرز فردا؛ و نفر سوم مرتضی اکبری از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج تعلق گرفت.
در بخش گزارش نفر اول زهرا کورانی از نشریه البرز فردا؛ نفر دوم( به طور مشترک) فائقه رحیمی و ساره نوری از خبرگزاری مهر؛ و نفر سوم محمد کورانی از نشریه البرز فردا.
در این بخش این نفرات شایسته تقدیر شدند: فرزانه سیداسحاقی از روزنامه کیهان و محبوبه کورانی از نشریه البرز فردا.
در بخش طنز و کارکاتور نفر اول رضا زینالیان مهربانی از نشریه پیام اشنا؛ نفر دوم عبدالرحمان کمالی و نفر سوم فاطمه دارابی از نشریه البرز فردا؛ نفر چهارم سعید پورمند از شبکه خبری البرز و نفر پنجم مرتضی فضلی از نشریه پیام آشنا.
در بخش صفحه آرایی، هیئت داوران جوایز این بخش را اهدا کردند به نفر اول احسان فلاحت پیشه از نشریه پیام سپیدار؛ احمد شاه وند از نشریه پیام آشنا؛ نفر سوم حامد قوی تن از نشریه تابناک و نفر چهارم سرور کریمی از روزنامه پیام آشنا.
در بخش سرمقاله و یادداشت این نفرات در رتبه های نخست تا سوم جای گرفتند: عبدالرحمن کمالی نفر اول از نشریه البرز فردا؛ سیده مریم اجاق نفر دوم از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج و حاتم برادران نفر سوم از روزنامه جام جم.
هیئت داوران در این بخش پنج نفر را شایسته تقدیر معرفی کرد: حسن جگروند از روزنامه البرز فردا؛ مهناز همتی از روزنامه پیام زمان؛ احمد شاه وند از روزنامه پیام آشنا؛ ملیحه مومن پور از روزنامه پیام آشنا و فاطمه ایران مهر از روزنامه پیام زمان.
در بخش عکس نفر اول امیر سرشته از خبرگزاری مهر؛ نفر دوم مرضیه جوانمرد از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج؛ نفر سوم حامد قوی تن از خبرگزاری آریا و محمدبیگ اوغلی از هفته نامه وداد.
در این بخش نازنین فرضی زاده از پایگاه خبری شهرداری کرج و سونیا سهیلی از پایگاه خبری البرز ما شایسته تقدیر شدند.
در بخش مقاله، تحلیل و تفسیر نیز محمد عزیزپور از نشریه سپر میهن؛ محمد حسن پور از نشریه میلاد جوان؛ ابراهیم رضاپور از نشریه البرز فردا ؛ سپیده غفاری از خبرگزاری مهر و رضا زینالیان از نشریه پیام آشنا شایسته تقدیر شدند.
در بخش آزاد نیز اوتانا عاشوری 9 ساله به عنوان جوانترین خبرنگار استان؛ همایون حسینیان منتخب روزنامه نگاران آزاد البرز؛ کاوه کاکایی خلاقیت و نوآوری در راه اندازی پایگاه رادیویی و ناصر مجرد به عنوان پیشکسوت عرصه مطبوعات البرزبا 80 سال سن تجلیل شدند.
دکتر محمدمهدی فرقانی، محمود مختاریان، علیرضا کتابدار و احسان پوری نخستین جشنواره برگزیدگان مطبوعات و خبرگزاریهای البرز را داوری کردند.

۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۵:۵۰
تعداد کلیک ۹۲۵
برچسب : اخبار استان ها، فهرست اخبار استان ها
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد